پنل کاربری باشگاه علمی آسو

طراحی پنل جذاب یکی از راه های افزایش حس رضایت در کاربران سایت است. آشنایی هرچه بیشتر با پنل کاربری در استفاده کارامدتر از آن نقش بسزایی دارد.

پنل کاربری باشگاه علمی آسو از قسمت های مختلف تشکیل شده است و کاربران به راحتی می توانند با استفاده از جیمل و شماره موبایل وارد شوند. جدیدترین اخبار مجله علمی آسو در صفحه اول پنل با عنوان قسمت داشبورد پنل قرار می گیرد. همچنین مدیر باشگاه علمی آسو در این بخش به معرفی اولیه باشگاه آسو و اهداف آن می پردازد. در این قسمت کاربران می توانند تعداد روز هایی که عضو سایت شدند و مقدار امتیازات خود را نیز مشاهده کنند. این امتیاز ها بر اساس میزان فعالیت در باشگاه علمی آسو به صورت روزانه و یا ماهانه در قسمت پنل کاربری ثبت می شوند. کاربران با مراجعه به قسمت باشگاه مشتریان می توانند از امتیاز های خود در دریافت کدتخفیف برای شرکت در دوره های آموزشی، خرید محصولات آسوشاپ و … استفاده کنند.

بخش های دیگر پنل

بخش پروژه های آموزشی در پنل کاربری باشگاه علمی آسو، این قابلیت را در اختیار کاربر قرار می دهد تا در یک نگاه اجمالی به بررسی پروژه های خود و گواهی های دریافتی بپردازد.

اگر کاربران از فروشگاه وبسایت باشگاه علمی آسو (آسوشاپ) محصولی را خریداری کنند، در قسمت سفارش ها ثبت می شود. دانشجویان، محققان و .. می توانند برای خرید دوره های آموزشی باشگاه علمی آسو، کتاب های تخصصی، رفرنس های دانشگاهی، اکسسوری های بیولوژی و … به آسوشاپ مراجعه کنند. همچنین کارگاه ها و دوره هایی که توسط کاربران از طریق آسوشاپ خریداری می شود، در قسمت دانلود پنل کاربری قرار می گیرد.

قسمت جذاب دیگر آن، بازی و سرگرمی است. باشگاه علمی آسو با طراحی منحصر به فرد پنل کاربری، به استفاده بهتر کاربران سایت اعم از دانشجویان، محققان و پژوهشگران کمک می کند.

لازم به ذکر است، برای عضویت و استفاده از امکانات پنل باشگاه علمی آسو، نیاز به پرداخت حق عضویت نخواهد بود.

اسکرول به بالا