نکات اضافه شده ابوالعباس و رویت

نکات اضافه شده ابوالعباس و رویت

یک سرمایه گذاری سودمند برای:

یک سرمایه گذاری بی نتیجه برای:

نحوه شروع پروژه

نکات اضافه شده ابوالعباس و رویت

 

 

موضوع کتاب

 

نکات اضافه شده ابوالعباس و رویت : پروژه “تالیف و ترجمه کتاب نکات اضافه شده ایمونولوژی ابوالعباس و رویت 2021” یک کتاب رفرنس کنکوری بوده که بازگشت هزینه سرمایه گذاری شده بصورت تضمینی می باشد. در این کتاب بسیار زیبا و کاربردی، فقط نکاتی که در سال 2021 به این دو کتاب اضافه شده را آورده و به صورت هندی بوک (مینی کتاب دستی) ارائه می شود.

چون در بسیاری از مواقع، کتاب های قدیمی ابوالعباس و رویت در دست داوطلبان و دانشجویان است. همچنین فقط برای خواندن نکات جدید، نیاز به خرید کتاب گران قیمت و جدید نخواهند داشت. پشتیبانی از این کتاب همواره توسط دپارتمان ایمونولوژی و پاتولوژی باشگاه علمی آسو انجام می شود.همچنین دپارتمان، تمام تلاش خود را در کمک به دانشجویان به کار می برد.

بیوکاتب نسخه اصلی کتاب ها را از سایت آمازون خریداری کرده و در حال حاضر در دسترس می باشد. سرمایه گذاری در تالیف و ترجمه این کتاب رفرنس، می تواند علاوه بر ارتقاء اعتبار علمی، آورده مالی چشمگیری نیز داشته باشد.

 

 

 

«متولی این پروژه : دپارتمان ایمونولوژی باشگاه علمی آسو»

مشخصات پروژه

زمان پروژه ۲-۳ ماه
فاز تالیف یا ترجمه کتاب ۱ ماه
فاز ویرایش کتاب ۱-۲ ماه
ظرفیت ۲ نفر
سهم سرمایه گذاری هر نفر ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
کل سرمایه مورد نیاز ۸.۴ میلیون تومان

سوالات متداول

برای ترجمه کتاب، تنها معلومات زبان انگلیسی شما مهم می باشد. دلیل وجود مدیران پروژه، کمک به مترجمین از جنبه های علمی، نگارشی و پاسخ به تمام سوالات آن ها در تمام طول انجام پروژه است. اما برای تالیف کتاب، قطعا تخصص شما بسیار مهم است و رزومه شما کاملا بررسی خواهد شد.

تنها محدودیتی که در بخش ترجمه با آن می توانید رو به رو شوید زبان انگلیسی می باشد اما در تالیف کتاب، حتما حوزه تخصص شما مهم است و تحلیل شما نسبت به موضوعی که به شما محول شده انسجام و کیفیت کتاب را رقم می زند.

برای هر کتاب، هزینه مدیران پروژه، گرافیست، ویراستار، چاپ و غیره محاسبه شده و اعلام شده است. 

بله، از زمان شروع پروژه تا زمان اتمام آن، شما بطور مستقیم با مدیر پروژه مرتبط هستید و هر هفته یا یک هفته در میان جلسه های پیشرفت پروژه را خواهید داشت.

در زمان شروع پروژه، در جلسه ای که با مدیر پروژه خواهید داشت، چارت بندی و برنامه ریزی انجام پروژه بصورت کامل بررسی و طبق نظر تمام مترجمین یا مولفین تصمیم گرفته خواهد شد.

مطمئنا که بله. می توانید با شرکت تماس بگیرید، یا در واتس آپ شرکت پیام ارسال کنید و پیشنهاد را به کارشناسان شرکت منتقل کنید تا بررسی شود. تیم بیوکاتب بسیار مشتاق است و استقبال می کند.

پروژه های مشابه

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب رازهای سرطان

ترجمه کتاب رازهای سرطان

کتاب "راز سرطان" به ناگفته هایی اشاره می کند که شناخت همه افراد را نسبت به این بیماری بیشتر می کند. تمرکز اصلی کتاب در پیشگیری سرطان است.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب سرطان در خانواده: کتابی است با نثر روان و ساده که جواب کسی که سوالاتی در حوزه سرطان و وراثت در خانواده دارد را پاسخ بدهد.

ترجمه کتاب سرطان در خانواده

کتاب “سرطان در خانواده” کتابی است با نثر روان و ساده که جواب کسی که سوالاتی در حوزه سرطان و وراثت در خانواده دارد را پاسخ بدهد.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 3

درآمد زایی از تالیف و ترجمه کتاب

از دیرباز ترجمه و تالیف کتاب یکی از مدلهای درآمد زایی محسوب می شد. امروزه با توجه به مطالعاتی که در بازار ایران انجام شد، میل مردم به خرید و خواندن کتاب های دغدغه مند با طراحی جلد زیبا و جذاب، بیشتر از هر کتابی است. بیوکاتب آگاه به جامعه هدف، به منظور ترجمه، کتاب های پرفروش دنیا را خریداری می کند، و برای تالیف موضوعات مهم و دغدغه مند را انتخاب می کند. همچنین برای ارائه زیبا و جذاب به بازار، جلد کتاب توسط گرافیسیت مجربی طراحی می شود.

فراموش نکنید که شما در بیوکاتب بر روی خودتان سرمایه گذاری می کنید تا از کاری که به آن علاقمند هستید کسب درآمد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

تمام پروژه های باشگاه

رونمایی پروژه از ۱۵ام اردیبهشت

دوره جامع طراحی پرایمر

دوره جامع طراحی پرایمر، کامل‌ترین پکیج طراحی پرایمر در ایران است که زیر نظر دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو تدریس و ارائه می‌شود.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
پروژه گزارش بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز : این پروژه بطور انحصاری توسط اساتید دپارتمان سرطان مغز و دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو، تعریف شده است.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب رازهای سرطان

ترجمه کتاب رازهای سرطان

کتاب "راز سرطان" به ناگفته هایی اشاره می کند که شناخت همه افراد را نسبت به این بیماری بیشتر می کند. تمرکز اصلی کتاب در پیشگیری سرطان است.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 6

ظرفیت هر پروژه محدوده پس تا دیر نشده اپلای کن…
اسکرول به بالا

از من بپرس...