سرطان مغز و مسیرهای سیگنالی

سرطان مغز و مسیرهای سیگنالی متاستاز

یک سرمایه گذاری سودمند برای:

یک سرمایه گذاری بی نتیجه برای:

نحوه شروع پروژه

سرطان مغز و مسیرهای سیگنالی متاستاز

 

موضوع مقاله

 

سرطان مغز و مسیرهای سیگنالی متاستاز : این مقاله، یکی دیگر از پروژه های مستقل باشگاه علمی آسو است که توسط اساتید دپارتمان سرطان طراحی و مدیریت می شود. در این مقاله مروری، در رابطه با یکی از تومورهای بدخیم مغزی (گلیوبلاستوما) مطالعه انجام می شود. گاهی سلول‌های سرطانی از بافت اولیه‌ای که در آن ایجاد شده‌اند جدا شده و از راه جریان خون یا سیستم لنفاوی خود را به دیگر اعضای بدن می‌رسانند. همچنین در محل جدیدی لانه گزینی و تکثیر کرده و کانون سرطانی جدیدی می‌سازند . به این توده سلولی تازه سرطان دیگری گفته نمی‌شود بلکه همان سرطان اولیه است که در محلی جدید خود را نشان داده است که اصطلاحا به آن متاستاز سلول های سرطانی نیز گفته  می شود .

ادامه روند متاستاز باعث درگیری اعضای بیشتری شده و درنتیجه درمان را بسیار دشوارتر یا بعضا غیرممکن می‌سازد . عموما در متاستاز بیشتر ویژگی‌های سلول اولیه حفظ می‌شود و از همین راه هم می‌توان منشا متاستاز را تشخیص داد . به نوعی دلیل شروع و گسترش تومورها (متاستاز) مسیرهای سیگنالی بخصوصی هستند که از مدت ها توسط محققین مورد مطالعه و بررسی قرار میگیرند . در پروژه تالیف مقاله در حوزه سرطان مغز و مسیرهای سیگنالی متاستاز. آبشار متاستاز تهاجمی در سلول های سرطان بدخیم بررسی می شود و فاکتور ها، شاخص ها و نقش مسیرهای سیگنالی آن شناسایی می شوند. اهمیت این تحقیق در پیدا کردن راهی برای جلوگیری از تهاجمی شده سلول های سرطان مغز و متاستاز است.

 

 

«متولی این پروژه : دپارتمان سرطان مغز باشگاه علمی آسو»

 

مشخصات مقاله

 

سطح مقاله سطح سوم (مخصوص افراد متخصص در حوزه مربوط به مقاله که تجربه زیادی در نوشتن مقاله دارند).
زمان کل پروژه ۳ ماه
زمان نگارش ۱ ماه
زمان ویرایش ۲ ماه
زبان مقاله انگلیسی
تعداد نویسندگان ۶ تا ۷ نفر
کشورهای دخیل در پروژه ایران، آمریکا، کانادا
IF ژورنال هدف هدفگذاری شده برای IF=۱۰
سهم سرمایه گذاری بنا به اولویت بندی اسم نویسنده ها در مقاله متفاوت است. چون اسم های اول در مقاله مالکیت درصد بیشتری از مقاله را دارند، پس سهم بیشتری را خواهند داشت.

سوالات متداول

پروژه های باشگاه مقاله نویسی در 3 سطح، مخصوص افراد علاقمند، متخصص و فوق تخصص تقسیم بندی شده است.

  • مقالات سطح اول، عموما با زبان فارسی نگارش می شود. آموزش در حین انجام پروژه، برقرار است و مخصوص علاقمندان به نگارش مقاله برنامه ریزی شده است.
  • مقالات سطح دوم، عموما به زبان انگلیسی خواهد بود و مخصوص افرادیست که تجربه نگارش مقاله به زبان انگلیسی را دارند و از دانش زبان انگلیسی خوبی برخوردار هستند.
  • مقالات سطح سوم، برای متخصصینی است که از تجربه زیادی در نگارش مقاله برخوردار هستند. مقالات فرصت های پژوهشی که با تیم های متخصص دنیا برنامه ریزی شده است به این افراد پیشنهاد می شود که خروجی این پروژه ها مقالات با ایمپکت بالا و امتیاز عالی می باشند. 

بعد از اپلای در باشگاه مقاله نویسی، تیم پشتیبانی سوابق تحصیلی و تجربه شما را بررسی کرده و طبق گرایش و علاقمندی شما، بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد می دهد تا در کمال آرامش پروژه مدنظر خود را انتخاب کرده و شروع کنید.

برای هر مقاله، هزینه مدیران پروژه، گرافیست، ویراستار، چاپ و غیره محاسبه شده. طبق تقسیم مالکیت مقاله با اولویت بندی نام نویسندگان، سهم سرمایه گذاری هر فرد محاسبه می شود. 

بله، از زمان شروع پروژه تا زمان اتمام آن، شما بطور مستقیم با مدیر پروژه مرتبط هستید و هر هفته یا یک هفته در میان جلسه های پیشرفت پروژه را خواهید داشت.

در زمان شروع پروژه، در جلسه ای که با مدیر پروژه خواهید داشت، چارت بندی و برنامه ریزی انجام پروژه بصورت کامل بررسی و طبق نظر تمام نویسندگان تصمیم گرفته خواهد شد.

مطمئنا که بله. می توانید با شرکت تماس بگیرید، یا در واتس آپ شرکت پیام ارسال کنید و پیشنهاد را به کارشناسان شرکت منتقل کنید تا بررسی شود. تیم باشگاه مقاله نویسی بسیار مشتاق است و استقبال می کند.

پروژه های مشابه

ظرفیت تکمیل شد.
پروژه گزارش بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز : این پروژه بطور انحصاری توسط اساتید دپارتمان سرطان مغز و دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو، تعریف شده است.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.

تالیف مقاله در حوزه مسیر سیگنالی SOX2 و تاثیر آن در سلول سرطانی بدخیم

در این مقاله مروری به تاثیر مسیر سیگنالی SOX2 در پیشرفت سرطان می پردازیم.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 3

ارزش فوق العاده بالای اعتبار علمی حاصل از چاپ مقاله

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، تمام محققین، مقالات علمی خود را که حاصل مطالعه های عمیق و انجام آزمایش است را در فضای اینترنت به اشتراک می گذارند. این کار، باعث می شود که هر محقق، پروفایل کاری و تجربه حرفه ای مشخصی را از خود معرفی نماید تا اعتبار فرد ساخته شود. اعتبار علمی بالا، یکی از مهم ترین مواردی است که محققین و حتی عموم مردم به آن توجه می کنند. کسی که مقاله ای در نشریه های معتبر و برتر رشته خود داشته باشد، مورد تکریم و احترام افراد دیگر قرار می گیرد. کیفیت مناسب در پیدا کردن شغل، ارتقا شغلی و آغاز یک فعالیت مهم تحقیقاتی، همه با بالا بودن اعتبار علمی، بهتر و بهتر می شود. حتی در بسیاری از موارد، داشتن حتی یک مقاله در نشریه های برتر دنیا درهای بسیاری را برای استفاده از فرصت های بورس تحصیلی، فاند یا حتی مهاجرت بر روی محقق گشوده است. به همین دلیل، باید بر روی ارتقا اعتبار علمی خود هم سرمایه گذاری کرد و تلاش های بسیاری در این راستا نمود. تیم باشگاه علمی، امکانی را فراهم آورده تا محققین با سرمایه گذاری بر روی خودشان اعتبار علمی خود را افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

تمام پروژه های باشگاه

رونمایی پروژه از ۱۵ام اردیبهشت

دوره جامع طراحی پرایمر

دوره جامع طراحی پرایمر، کامل‌ترین پکیج طراحی پرایمر در ایران است که زیر نظر دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو تدریس و ارائه می‌شود.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
پروژه گزارش بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز : این پروژه بطور انحصاری توسط اساتید دپارتمان سرطان مغز و دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو، تعریف شده است.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب رازهای سرطان

ترجمه کتاب رازهای سرطان

کتاب "راز سرطان" به ناگفته هایی اشاره می کند که شناخت همه افراد را نسبت به این بیماری بیشتر می کند. تمرکز اصلی کتاب در پیشگیری سرطان است.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 6

ظرفیت هر پروژه محدوده پس تا دیر نشده اپلای کن…
اسکرول به بالا

از من بپرس...