یک سرمایه گذاری سودمند برای:

یک سرمایه گذاری بی نتیجه برای:

نحوه شروع پروژه

ارزیابی داده های بیوانفورماتیک

موضوع پروژه

 

ارزیابی داده های بیوانفورماتیک : دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو، مشغول انجام پروژه های مختلف حوزه سیستم بیولوژی، شبکه سازی و استخراج داده است. این دپارتمان فرصت ارزیابی داده های بیوانفورماتیک حاصل را به روش های ژنومیک به علاقمندان این حوزه داده است. این فرصت استثنایی در اختیار شما قرار دارد. بطور کامل در این حوزه متخصص می شوید اعتبار علمی خود را کسب می کنید.

 

روند انجام پروژه

 

جلسات تئوری بصورت انلاین برگزار می شود یا ویدئوی آموزشی از طریق پنــل کاربری ســایت باشگاه علمی آســو (www.ScientificClub.ir) در دسترس داوطلبان محترم قرار خواهد گرفت.فاز مطالعاتی این پروژه هفته اول ، چند هفته آخر طول پروژه است. هفته اول موضوع ایده پروپوزال بررسی می شود. فاز عملیاتی در آزمایشگاه تحت نظارت مدیر پروژه دپارتمان مربوطه انجام می شود. دیتا های فاز مطالعاتی آخر. برای چاپ در مقاله ارائه می شود. تیم پشتیبانی باشگاه در طول انجام پروژه قدم به قدم با شما همراه خواهند بود.

 

تکنیک های آموزشی عمومی همه گروه ها

 

 • انتخاب موضوع (ایده پروری)
 • روش های سرچ مقاله / مقاله خوانی
 • پروپوزال نویسی
 • آزمون GLP
 • مقاله نویسی مقدماتی/ مقالات علمی-پژوهشی
 • مقاله نویسی پیشرفته / مقالات ISI

تکنیک های آموزشی تخصصی

 

 • بیوانفورماتیک پایه
 • بیوانفورماتیک پیشرفته
 • سیستم بیولوژی شبیه سازی مسیرهای متابولیسمی
 • کشت سلول (شروع کار عملی)
 • تست های شمارش سلولی
 •  سمپل
 • طراحی پرایمر
 • نحوه کار با Primer Blast
 • استخراج Total RNA
 • نانودراپ کنترل کیفیت RNA
 • سنتز CDNA
 • RT-PCR / ژل الکتروفورز
 • Real Time PCR
 • آنالیز دیتا
 • اپتیمایزیشن آنتی بادی وسترن بلات (هزینه جداگانه)

مشخصات پروژه

زمان پروژه ۴-۶ ماه
فاز مطالعاتی ۱-۲ ماه
فاز عملیاتی ۳-۴ ماه
ظرفیت ۲۰ نفر
سهم سرمایه گذاری هر نفر ۷ میلیون تومان
کل سرمایه مورد نیاز ۱۴۰ میلیون تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

سوالات متداول

فرصت های مطالعاتی باشگاه علمی آسو طوری برنامه ریزی شده است که حتی دانشجویان مقطع لیسانس هم بتوانند شرکت کنند و در حین انجام پروژه به صورت عملی آموزش ببینند. پس نگران نباشید. از آموزش تا اتمام پروژه ما همراه شما هستیم.

این فرصت ها مناسب برای تمامی مقاطع، از دانشجویان لیسانس تا دکترا و یا حتی فارغ التحصیلان است. برنامه ارائه داده شده در وبسایت، برنامه پایه است و اگر هدف دانشجویان ارائه برای پایان نامه ارشد یا دکترا باشد می توانند از پروژه های فرصت مطالعاتی باشگاه هم استفاده کنند. در این صورت پروژه به کمک مدیر پروژه باشگاه توسعه داده می شود و دانشجو بصورت مستقیم با مدیر پروژه، کار را پیش میبرد.

سرمایه ای که هر فرد برای شرکت در پروژه باید پرداخت نماید، هزینه آموزش از صفر تا صد، خرید مواد اولیه، بنچ و وسایل آزمایشگاه و چاپ مقاله است.

بله، از زمان پرداخت هزینه تا زمان اتمام پروژه، شما بطور مستقیم با مدیر پروژه مرتبط هستید و پروژه شما پیگیری می شود.

بعد از پرداخت هزینه پروژه، چارت پیشرفت پروژه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در طول انجام پروژه، طبق چارت کلاس های تئوری بصورت فایل ویدئویی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، آزمون ها در زمان مشخص از شما گرفته خواهد شد و بخش عملی پروژه پیش خواهد رفت. 

پروژه های مشابه

ظرفیت تکمیل شد.
ساخت کیت های تشخیصی

ساخت کیت های تشخیصی

در این نوع پروژه ها، داوطلبان عضوی از تیم طراحی و ساخت کیت های تشخیصی می شوند و با هم، از صفر تا صد پروژه را طی می کنند.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
اثر باکتری خاک و تولید کمپوست

اثر باکتری خاک و تولید کمپوست

در این پروژه، باکتری های موجود در خاک مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرند و تا از آن ها در تهیه کمپوست غنی از این باکتری ها استفاده شود.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
عصاره گیری و سم زدایی

عصاره گیری و سم زدایی

در این نوع پروژه ها، عصاره گیری از گیاهان دارویی و سم زدایی آن ها جهت استفاده خوراکی بررسی و مطالعه می شود.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 2

آموزش کاربردی

امروزه در ایران و جهان صرفا تحقیقات دانشگاهی و داشتن مدرک دلیلی بر سواد علمی و تخصص یک فرد نیست و داشتن توانایی عملی و ایده پردازی بیش از پیش حائز اهمیت است. به همین دلیل باشگاه علمی یک برنامه نوین آموزشی تحت عنوان فرصت های مطالعاتی را معرفی می کند تا با محوریت آموزش کاربردی، علاقمندان را به متخصصین تبدیل کند.

فراموش نکنید که شما در یک فرصت مطالعاتی، بر روی خودتان سرمایه گذاری می کنید تا مهارت هایی یاد بگیرید که زندگی حرفه ای شما را بصورت چشمگیری تحت تاثیر قرار دهد. داده ها و اطلاعاتی که در طول آزمایش کسب می کنید، سرانجام به صورت مقاله چاپ شده و به اعتبار علمی شما می افزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

تمام پروژه های باشگاه

رونمایی پروژه از ۱۵ام اردیبهشت

دوره جامع طراحی پرایمر

دوره جامع طراحی پرایمر، کامل‌ترین پکیج طراحی پرایمر در ایران است که زیر نظر دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو تدریس و ارائه می‌شود.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
پروژه گزارش بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز : این پروژه بطور انحصاری توسط اساتید دپارتمان سرطان مغز و دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو، تعریف شده است.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب رازهای سرطان

ترجمه کتاب رازهای سرطان

کتاب "راز سرطان" به ناگفته هایی اشاره می کند که شناخت همه افراد را نسبت به این بیماری بیشتر می کند. تمرکز اصلی کتاب در پیشگیری سرطان است.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب سرطان در خانواده: کتابی است با نثر روان و ساده که جواب کسی که سوالاتی در حوزه سرطان و وراثت در خانواده دارد را پاسخ بدهد.

ترجمه کتاب سرطان در خانواده

کتاب “سرطان در خانواده” کتابی است با نثر روان و ساده که جواب کسی که سوالاتی در حوزه سرطان و وراثت در خانواده دارد را پاسخ بدهد.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 5

ظرفیت هر پروژه محدوده پس تا دیر نشده اپلای کن…
اسکرول به بالا