ارتقاء سیستم ایمنی با رژیم غذایی

ارتقاء سیستم ایمنی با رژیم غذایی

یک سرمایه گذاری سودمند برای:

یک سرمایه گذاری بی نتیجه برای:

نحوه شروع پروژه

ارتقاء سیستم ایمنی با رژیم غذایی

موضوع کتاب

 

ارتقاء سیستم ایمنی با رژیم غذایی: این کتاب، کتابی بسیار کاربردی و عامه پسند می باشد که با روش های بسیار ساده، دستورالعمل های کاربردی و با دید علمی رژیم های غذایی مختلفی را معرفی می کند تا با استفاده از آن ها سلامت را به خود و خانواده خود هدیه بدهید. این کتاب برای افرادی نوشته شده است که سلامت خود و خانواده برایشان مهم است. همچنین دنبال راهکاری هستند که به دور از هر تعصب و خرافات، رژیم غذایی خود را انتخاب کنند.

 

درباره کتاب

 

این کتاب به دلیل عمومی بودن، نگارش ساده، کاربردی بودن و صحبت کردن در رابطه با یک دغدغه مهم انسان ها در قرن ۲۱، انتخاب بیوکاتب برای ترجمه می باشد. بیوکاتب نسخه اصلی کتاب را از سایت آمازون خریداری کرده و در حال حاضر در دسترس می باشد. سرمایه گذاری در ترجمه این کتاب. می تواند علاوه بر ارتقاء اعتبار علمی. آورده مالی چشمگیری نیز داشته باشد.

 

 

«متولی این پروژه : دپارتمان سرطان مغز باشگاه علمی آسو»

 

کتاب ارتقای سیستم ایمنی با رژیم غذایی

مشخصات پروژه

 

زمان پروژه ۲-۳ ماه
فاز تالیف یا ترجمه کتاب ۱ ماه
فاز ویرایش کتاب ۱-۲ ماه
ظرفیت ۲ نفر
سهم سرمایه گذاری هر نفر ۴ میلیون تومان

۲ میلیون و ۶۰۰ تومان

کل سرمایه مورد نیاز ۸ میلیون تومان

سوالات متداول

برای ترجمه کتاب، تنها معلومات زبان انگلیسی شما مهم می باشد. دلیل وجود مدیران پروژه، کمک به مترجمین از جنبه های علمی، نگارشی و پاسخ به تمام سوالات آن ها در تمام طول انجام پروژه است. اما برای تالیف کتاب، قطعا تخصص شما بسیار مهم است و رزومه شما کاملا بررسی خواهد شد.

تنها محدودیتی که در بخش ترجمه با آن می توانید رو به رو شوید زبان انگلیسی می باشد اما در تالیف کتاب، حتما حوزه تخصص شما مهم است و تحلیل شما نسبت به موضوعی که به شما محول شده انسجام و کیفیت کتاب را رقم می زند.

برای هر کتاب، هزینه مدیران پروژه، گرافیست، ویراستار، چاپ و غیره محاسبه شده و اعلام شده است. 

بله، از زمان شروع پروژه تا زمان اتمام آن، شما بطور مستقیم با مدیر پروژه مرتبط هستید و هر هفته یا یک هفته در میان جلسه های پیشرفت پروژه را خواهید داشت.

در زمان شروع پروژه، در جلسه ای که با مدیر پروژه خواهید داشت، چارت بندی و برنامه ریزی انجام پروژه بصورت کامل بررسی و طبق نظر تمام مترجمین یا مولفین تصمیم گرفته خواهد شد.

مطمئنا که بله. می توانید با شرکت تماس بگیرید، یا در واتس آپ شرکت پیام ارسال کنید و پیشنهاد را به کارشناسان شرکت منتقل کنید تا بررسی شود. تیم بیوکاتب بسیار مشتاق است و استقبال می کند.

پروژه های مشابه

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب رازهای سرطان

ترجمه کتاب رازهای سرطان

کتاب "راز سرطان" به ناگفته هایی اشاره می کند که شناخت همه افراد را نسبت به این بیماری بیشتر می کند. تمرکز اصلی کتاب در پیشگیری سرطان است.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب سرطان در خانواده: کتابی است با نثر روان و ساده که جواب کسی که سوالاتی در حوزه سرطان و وراثت در خانواده دارد را پاسخ بدهد.

ترجمه کتاب سرطان در خانواده

کتاب “سرطان در خانواده” کتابی است با نثر روان و ساده که جواب کسی که سوالاتی در حوزه سرطان و وراثت در خانواده دارد را پاسخ بدهد.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 3

درآمد زایی از تالیف و ترجمه کتاب

از دیرباز ترجمه و تالیف کتاب یکی از مدلهای درآمد زایی محسوب می شد. امروزه با توجه به مطالعاتی که در بازار ایران انجام شد، میل مردم به خرید و خواندن کتاب های دغدغه مند با طراحی جلد زیبا و جذاب، بیشتر از هر کتابی است. بیوکاتب آگاه به جامعه هدف، به منظور ترجمه، کتاب های پرفروش دنیا را خریداری می کند، و برای تالیف موضوعات مهم و دغدغه مند را انتخاب می کند. همچنین برای ارائه زیبا و جذاب به بازار، جلد کتاب توسط گرافیسیت مجربی طراحی می شود.

فراموش نکنید که شما در بیوکاتب بر روی خودتان سرمایه گذاری می کنید تا از کاری که به آن علاقمند هستید کسب درآمد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

تمام پروژه های باشگاه

رونمایی پروژه از ۱۵ام اردیبهشت

دوره جامع طراحی پرایمر

دوره جامع طراحی پرایمر، کامل‌ترین پکیج طراحی پرایمر در ایران است که زیر نظر دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو تدریس و ارائه می‌شود.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
پروژه گزارش بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز : این پروژه بطور انحصاری توسط اساتید دپارتمان سرطان مغز و دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو، تعریف شده است.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب رازهای سرطان

ترجمه کتاب رازهای سرطان

کتاب "راز سرطان" به ناگفته هایی اشاره می کند که شناخت همه افراد را نسبت به این بیماری بیشتر می کند. تمرکز اصلی کتاب در پیشگیری سرطان است.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 6

ظرفیت هر پروژه محدوده پس تا دیر نشده اپلای کن…
اسکرول به بالا

از من بپرس...