یک سرمایه گذاری سودمند برای:

یک سرمایه گذاری بی نتیجه برای:

نحوه شروع پروژه

آمار زیستی و آنالیز آماری

موضوع پروژه آمار زیستی و آنالیز آماری

 

آمار زیستی و آنالیز آماری: دپارتمان سرطان مغز باشگاه علمی آسو، پرونده عمل جراحی و فالو آپ بیش از ۳۰۰ بیمار را جمع آوری کرده است. داوطلبان محترم با توجه به شاخصه هایی که مدیر پروژه مشخص می کند، داده ها را از داخل پرونده ها استخراج می کنند و در فایل اکسلی که توسط خود مدیر پروژه مشخص شده می نویسند. سپس داوطلب محترم جلسه آموزشی خصوصی با استاد آمار زیستی خواهند داشت و داده ها را تماما بررسی می کنند. سپس مقاله ی مربوطه توسط اعضای تیم نوشته می شوند و در مجله های موتبر به چاپ می رسند.

علاقمندان دقت کنند که در طول این پروژه، بطور کامل با این مبحث و شیوه ارائه آن ها آشنا می شوید. آموزش حین انجام پروژه به شما کمک می کند که یادگیری موثرتر باشد، تجربه کسب کنید و در همان ابتدا نتیجه کار خود را ببینید.

 

روند انجام پروژه 

 

جلسات تئوری و آموزشی بصورت آنلاین برگزار می شود و یا ویدئوی آموزشی در صورت نیاز از طریق پنــل کاربری ســایت باشگاه علمی آســو (www.ScientificClub.ir) در دسترس داوطلبان محترم قرار خواهد گرفت. فاز مطالعاتی این پروژه در هفته اول و چند هفته اخر طول پروژه است. در هفته اول پروپوزال و موضوع ایده بررسی می شود. و سپس فاز عملیاتی در آزمایشگاه یا بیمارستان با نظارت مدیر پروژه دپارتمان مربوطه انجام می شود. سپس داده های به دست آمده در فاز مطالعاتی آخر برای چاپ در مقاله ارائه می شود. تیم پشتیبانی باشگاه در طول انجام پروژه قدم به قدم با شما همراه خواهند بود.

 

تکنیک های آموزشی تخصصی

  • آمار زیستی پایه
  • آمار زیستی پیشرفته به همراه آنالیز تمام داده های استخراج شده
  • کشیدن چارت و نمودار های مربوط برای ارائه هر چه بهتر داده ها
  • شیوه ارائه داده ها در مقاله

 

«متولی این پروژه : دپارتمان سرطان مغز باشگاه علمی آسو»

 

 

 

مشخصات پروژه

زمان پروژه ۲-۳ ماه
فاز مطالعاتی ۱-۲ ماه
فاز عملیاتی ۱ ماه
ظرفیت ۳ نفر
سهم سرمایه گذاری هر نفر ۴ میلیون تومان
کل سرمایه مورد نیاز ۱۲ میلیون تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

سوالات متداول

فرصت های مطالعاتی باشگاه علمی آسو طوری برنامه ریزی شده است که حتی دانشجویان مقطع لیسانس هم بتوانند شرکت کنند و در حین انجام پروژه به صورت عملی آموزش ببینند. پس نگران نباشید. از آموزش تا اتمام پروژه ما همراه شما هستیم.

این فرصت ها مناسب برای تمامی مقاطع، از دانشجویان لیسانس تا دکترا و یا حتی فارغ التحصیلان است. برنامه ارائه داده شده در وبسایت، برنامه پایه است و اگر هدف دانشجویان ارائه برای پایان نامه ارشد یا دکترا باشد می توانند از پروژه های فرصت مطالعاتی باشگاه هم استفاده کنند. در این صورت پروژه به کمک مدیر پروژه باشگاه توسعه داده می شود و دانشجو بصورت مستقیم با مدیر پروژه، کار را پیش میبرد.

سرمایه ای که هر فرد برای شرکت در پروژه باید پرداخت نماید، هزینه آموزش از صفر تا صد، خرید مواد اولیه، بنچ و وسایل آزمایشگاه و چاپ مقاله است.

بله، از زمان پرداخت هزینه تا زمان اتمام پروژه، شما بطور مستقیم با مدیر پروژه مرتبط هستید و پروژه شما پیگیری می شود.

بعد از پرداخت هزینه پروژه، چارت پیشرفت پروژه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در طول انجام پروژه، طبق چارت کلاس های تئوری بصورت فایل ویدئویی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، آزمون ها در زمان مشخص از شما گرفته خواهد شد و بخش عملی پروژه پیش خواهد رفت. 

پروژه های مشابه

ظرفیت باقی مانده : ۳ نفر
ارزیابی داده های بیوانفورماتیک

ارزیابی داده های بیوانفورماتیک

در ایـن نــوع پروژه ها، داده های بیوانفورماتیک استخراج شده از سیستم بیولوژی یا سیستم های استخراج داده را ارزیابی می کنیم.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
ساخت کیت های تشخیصی

ساخت کیت های تشخیصی

در این نوع پروژه ها، داوطلبان عضوی از تیم طراحی و ساخت کیت های تشخیصی می شوند و با هم، از صفر تا صد پروژه را طی می کنند.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
اثر باکتری خاک و تولید کمپوست

اثر باکتری خاک و تولید کمپوست

در این پروژه، باکتری های موجود در خاک مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرند و تا از آن ها در تهیه کمپوست غنی از این باکتری ها استفاده شود.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 2

آموزش کاربردی

امروزه در ایران و جهان صرفا تحقیقات دانشگاهی و داشتن مدرک دلیلی بر سواد علمی و تخصص یک فرد نیست و داشتن توانایی عملی و ایده پردازی بیش از پیش حائز اهمیت است. به همین دلیل باشگاه علمی یک برنامه نوین آموزشی تحت عنوان فرصت های مطالعاتی را معرفی می کند تا با محوریت آموزش کاربردی، علاقمندان را به متخصصین تبدیل کند.

فراموش نکنید که شما در یک فرصت مطالعاتی، بر روی خودتان سرمایه گذاری می کنید تا مهارت هایی یاد بگیرید که زندگی حرفه ای شما را بصورت چشمگیری تحت تاثیر قرار دهد. داده ها و اطلاعاتی که در طول آزمایش کسب می کنید، سرانجام به صورت مقاله چاپ شده و به اعتبار علمی شما می افزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

تمام پروژه های باشگاه

رونمایی پروژه از ۱۵ام اردیبهشت

دوره جامع طراحی پرایمر

دوره جامع طراحی پرایمر، کامل‌ترین پکیج طراحی پرایمر در ایران است که زیر نظر دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو تدریس و ارائه می‌شود.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
پروژه گزارش بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز

گزارش کیس نادر بیمار دارای سرطان مغز : این پروژه بطور انحصاری توسط اساتید دپارتمان سرطان مغز و دپارتمان بیوانفورماتیک باشگاه علمی آسو، تعریف شده است.

«جزئیات بیشتر»

ظرفیت تکمیل شد.
ترجمه کتاب رازهای سرطان

ترجمه کتاب رازهای سرطان

کتاب "راز سرطان" به ناگفته هایی اشاره می کند که شناخت همه افراد را نسبت به این بیماری بیشتر می کند. تمرکز اصلی کتاب در پیشگیری سرطان است.

«جزئیات بیشتر»

« » صفحه 1 / 6

ظرفیت هر پروژه محدوده پس تا دیر نشده اپلای کن…
اسکرول به بالا

از من بپرس...