– طبق یک فرضیه‌، اگر بدن ما پروتئین فاکسو را به مقدار زیاد تولید کند، به زندگی جاودان میرسد. حالا فرض کنید که این فرضیه اثبات شده باشد و شما دانشمندی هستید که ‌‌می‌خواهید داروی افزایش طول عمر را بسازید. پس باید پرایمری طراحی کنید که ژن تولید کننده این پروتئین را شناسایی و جداسازی کند که آن را بطور کامل در این دوره آموزش می‌بینید. 

– طراحی پرایمر بی اغراق در همه‌ی پروژه‌ها، یک مهارت مهم و تخصصی به حساب می‌آید و فردی که این مهارت را دارد، در تمام پروژه‌ها به عنوان همکار متخصص حضور خواهد داشت. در پروژه‌هایی مثل ساخت کیت تشخیصی، واکسن (از هر نوعی)، دارو و غیره. کپی برداری از یک ژن مشخص، لازمه‌ی طراحی یک پرایمر اختصاصی و دقیق است که بنا به نوع توالی ژنی، روش‌های طراحی متفاوت خواهد بود. حتی اگر توالی ژنی در دسترس نباشد، یا همسان آن توالی ژنی وجود داشته باشد، می‌توانید پرایمر اختصاصی طراحی کنید.

– در این دوره، شما با ۱۱ مهارت و روش‌های طراحی پرایمر آشنا، آزموده و متخصص می‌شوید. در هر مرحله، ایده پردازی کرده و راه استفاده از آن مهارت را به شما می‌آموزیم. پس دست اول باشید و اول از همه در این پروژه ثب‌نام کنید.

اسکرول به بالا

از من بپرس...