بـیـولـــــنســر باشگاه علمی آسو

بیـولوژی + فریلنـسری = بیولنـسر

اولین پلتفرم فریلنسری حوزه بیولوژی، در ایران

همکاری با موسسه‌های داخلی و خارجی معتبر در انجام پروژه های تحقیقاتی

سـطـح بـنـدی پـروژه‌هـا

سطح دشواری پروژه‌های بیـولنـسـر

سطح مبتدی

معمولا پروژه‌های دانشگاهی و آنالیز داده‌ها را شامل می‌شود.

سطح تخصصی

پروژه‌های ستاره‌دار نسبت به سطح مبتدی دشوارتر بوده. عموما پروژه های ترجمه و تالیف کتاب در ایران و نگارش مقاله های سطح معمول را شامل می شود.

سطح استادی

پروژه های الماسی، پروژه های مهم بین‌المللی می‌باشند که در سطح بالا ارائه شده و عموما پروژه های تالیف کتاب، مقاله ها و همکاری با تیم های پژوهشی بزرگ دنیا را شامل می شود.

پس منتظر چی هستی؟!

بیولنسری را آغاز کنید...

بیولنسر کیست؟

بیولنسر شخصیست که با توجه به مهارت‌ها و تخصصی که دارد، به صورت اینترنتی و دورکاری، با دپارتمان‌های باشگاه علمی آسو همراه بوده و پروژه‌های پژوهشی، تحقیقاتی و آموزشی محول شده از سوی باشگاه را انجام می‌دهند. قبل از انجام هر پروژه، در خلال جلسه ای، محدوده زمانی برای انجام هر پروژه اختصاص داده می شود. بیولنسر فعالیت خود را زیر نظر مستقیم دپارتمان‌های باشگاه، انجام می دهد. بیولنسرها، میتوانند از هر جایی که مایلند، حتی در خانه و هر ساعتی که دوست دارند، کار کنند و پروژه انجام دهند. بیولنسر ها ساعت کاری و محل کار ثابتی ندارند و خودشان محل و ساعات کاریشون رو انتخاب می‌کنند. بیولنسینگ نوعی سبک زندگی و کار است که امکان دورکاری و کسب درآمد از منزل رو برای محققین حوزه بیولوژی فراهم می‌کند. بنابر بررسی‌ها تا سال 2025، نصف جمعیت شاغلان دنیا رو فریلنسرها تشکیل میدهند. پس اگر شما هم تخصص یا مهارتی دارید، به بیولنسرهای باشگاه علمی آسو بپیوندید. باشگاه علمی آسو اولین پلتفرم یکپارچه سازی محققین ایرانی در سراسر دنیا را در بستر بیولنسینگ فراهم کرده و از همه محققین دعوت می کند تا به این مجموعه بپیوندند.

سوال‌های متداول

سوالی دارید؟

باید چه مقطع تحصیلی داشته باشم؟

طبق سیاست‌هایی که باشگاه علمی آسو در نظر گرفته است، داشتن حداقل مدرک دیپلم لازم است. پروژه‌های با سطح دشواری بیشتر نیازمند تخصص اکادمیک بیشتر بوده که مسلما مناسب افرادیست که دارای مدارج بالای علمی می‌باشند.

چه مهارت هایی را باید بلد باشم؟

از مهارت‌های سخت، آشنایی با زبان انگلیسی، مقاله خوانی و تحلیل و آنالیز مقاله را می توان نام برد. همچنین داشتن مهارت‌های نرم از واجبات بیولنسر شدن است که به عنوان مثال می توان به، وقت‌شناسی، متعهد بودن، داشتن اخلاق حرفه‌ای، خوش‌ برخورد بودن، باحوصله بودن، توانای حل مشکلات و ارتباط اجتماعی بالا، اشاره کرد.

چه می‌شود اگر نتوانیم پروژه ای را انجام دهیم؟

مسئول انجام پروژه، ناظرین دپارتمان‌ها هستند. در صورتی که اعضای تیم توانایی انجام پروژه را نداشته باشند، این وظیفه ناظر هر دپارتمان است تا فرد دیگری را از بین بیولنسرها جایگزین کرده و پروژه را به اتمام برسانند.

چگونه پروژه بگیریم؟

بیولنسرها، توسط ناظرین دپارتمان بررسی شده و انتخاب می شوند تا به کمک هم پروژه‌های تحقیقاتی را انجام دهند. در بعضی از پروژه ها نیاز به سرمایه گذاری از سوی بیولنسر هم وجود دارد و در برخی پروژه ها، سرمایه گذار از موسسات و یا دانشگاه های مختلف خواهیم داشت.

آماده ای تا شروع کنی؟ بیولنسر شدن کمتر از ۵ دقیقه فقط زمان می‌بره.

اسکرول به بالا