دربــــــاره مـا

معرفـــی

آسو نام گروه جوانی است که با هدف توسعه ی علوم پایه، بیوتکنولوژی و پزشکی شکل گرفته است. تیم تحقیق و توسعه ی آسو، با ارائه دوره های آموزش کاربردی، دانشمندان و متخصصان توانمندی را برای دنیای رو به رشد علم محور، تربیت می کند. در این راستا، تاکنون بیش از 10 هزار نفر به طور مستقیم یا غیرمستقیم از آموزش های تیم توانمند آسو بهره برده اند.

اهــــداف

در گروه آسو، به دور از نظام برده داری مدرن که عموم شرکت های بیوتکنولوژی را را آلوده کرده است، صاحب ایده، فعالیت و تحقیقات خود هستید. توسعه دانش فنی تولید محصولات بیوتکنولوژی هدفیست که آسو، بسیار قدرتمند پیش گرفته است. فضای صمیمی شرکت، تساعد در رشد و موفقیت های پی در پی را به همراه داشته که همه اعضاء شرکت را در سود حاصل، شریک می کند.

و اما هدف دیگر گروه آسو، برقراری و حفظ ارتباط موثر بین دانشگاه ها، به عنوان مرکز پرورش ایده ها، و شرکت های صنعتی به عنوان صاحبان سرمایه است. در این راه، علاقمندان را به متخصص تبدیل کرده و متخصصین را به تولید و توسعه دانش فنی و راه اندازی کسب و کار راهنمایی می کند. امید است در سایه لطف پروردگار ضمن بکارگیری روش های مدرن برنامه ریزی و مدیریتی، تاثیر چشم گیری در افزایش تولید و خودکفایی ملی کشور صورت پذیرد.

 

قـصــه ی مــا

داستان آسو، داستان امید و رشد تیمی است. داستان فانوس هایی که از دل ناامیدی این روزهای بیولوژی بیرون کشیدیم و دست هایی که بهم دادیم برای قدم برداشتن در راه دشوار کارآفرینی.

اولین شرکت ما با برند دروشا در تیرماه ۱۳۹۷ با هدف اعتلای سطح آموزش های علمی و عملی رشته های زیست شناسی و پزشکی در پارک علم و فناوری تربیت مدرس کلید خورد و تا پیش از پاندمی کرونا، با بیش از ۲ هزار دانشجو در راستای آموزش علوم کاربردی برای ورود به بازار کار تخصصی همراه شدیم و در کنار هم آموختیم.

کمی بعد در پاییز ۹۹ ایده ی گروه آسو (شرکت تولیدی آسوژن و شرکت تحقیقاتی آسوتک) شکل گرفت. مجموعه ای بزرگتر همراه با اهدافی والاتر.

به دلیل دغدغه موجود به سبب پاندمی کرونا، ما هم همراه با تلاشگران حوزه ی سلامت، پروژه تولید ضدعفونی کننده را کلید زدیم و به لطف خداوند، پروژه های تولید کیت های استخراج، تشخیصی، دارو و غیره را هم آغاز کردیم که در حال حاضر هم با موفقیت پیش می روند. تاسیس دفتر مرکزی گروه آسو را همزمان با شروع سال ۱۴۰۰ جشن گرفتیم و به سرعت تیم آسو بزرگ و بزرگتر شد.

 

و در بین تمام این دل مشغولی های تولید و صنعت، پلتفرم آموزشی – تحقیقاتی باشگاه علمی آسو را راه انداختیم تا بتوانیم علاقمندان را به متخصصین تبدیل کنیم و همراه شویم با آنها در سه گانه ی “آموزش، پژوهش و کسب درآمد”.
در باشگاه علمی هر داوطلب تشنه ی علم، فرصت آموزش کاربردی و کامل تکنیک ها و مهارت ها را دارد، و در طول انجام پروژه های تحقیقاتی، در دنیای بی حد و مرز پژوهش قدم می زند و تجربه را هم همراه با یادگیری کسب می کند.

شرکت آسو، آگاه از نیازهای جامعه، قصد دارد تا از طریق این پلتفرم، تحولی در حوزه آموزش و پژوهش کشور ایجاد کند. ابتکار باشگاه علمی در موارد زیر همراه شماست:

فرصت مطالعاتی

ارائه فرصت های مطالعاتی در زمینه های مختلف برای علاقمندان به کسب تجربه و تقویت رزومه

فراهم کردن امکانات

فرآهم آوری امکانات آزمایشگاهی برای علاقمندان به کار در آزمایشگاه

پروژه‌های بین المللی

قابـلیت ایجاد ارتباط مستقـیم با تیم های پژوهشی قدرتمند جهان و شرکت در پروژه های بین المللی

آموزش کاربردی

آموزش قدم به قدم، حین انجام پروژه.

بستر مناسب دورکاری

ارائه یک محیط مجازی همگرا و منسجم، جهت انجام پروژه از هر نقطه ایران

پروژه‌های ملی

انجام پروژه های تحقیقاتی در سطح ملی

سرمایه گذاری

امکان سرمایه گذاری و پرورش پروژه و ایده های دانشجویان

وام پژوهشی

امکان گرفتن گرنت و وام پژوهشی از دانشگاه های مطرح دنیا

تالیف، ترجمه و چاپ کتاب

امکان تالیف، ترجمه و چاپ کتاب و مقالات در انتشارات برتر ایران و جهان

اسکرول به بالا

از من بپرس...